Par mums

AS „LATEKO LĪZINGS” kreditēšanas pakalpojumus Latvijas tirgū piedāvā jau kopš 1997. gada. Līdz šim brīdim uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem ne banku kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā!

Kreditēšanas pakalpojumus uzņēmums sniedz pamatojoties uz Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegto kreditēšanas licenci.

AS „LATEKO LĪZINGS” sniedz iespēju izvēlēties sev piemērotāko kredīta veidu, tādu kā preču un pakalpojuma kredītu, naudas kredītu, hipotekāro kredītu un arī LATEKO LĪZINGS kredītlīniju.

Izvēloties AS „LATEKO LĪZINGS” kredīta pakalpojumus ikviens klients saņems ātru kredīta pieteikšanās un noformēšanas procesu, kvalitatīvu un zinoša personāla apkalpošanu pateicoties uzņēmuma ilggadējai darba pieredzei, izdevīgus kredīta nosacījumus un individuālu pieeju katram klientam.
Ikkatrs interesents var pieteikties un noformēt sev izdevīgu kredītu interneta tiešsaistē, klātienē AS „LATEKO LĪZINGS” filiālēs vai pie sadarbības partneriem visā Latvijā!

AS "LATEKO LĪZINGS" vērtības

LOJALITĀTE

Uzticami darbinieki un profesionāla klientu apkalpošana.

STABILITĀTE

Nemainīgi droša darba vide kopš uzņēmuma dibināšanas un ilggadīga stratēģija mērķu sasniegšanai.

ATBILDĪBA

Īpaši izdevīgi nosacījumi esošajiem klientiem un veiksmīga komunikācija visā saistību izpildes periodā.

ATKLĀTĪBA

Visiem saprotami kreditēšanas noteikumi un pieejami aizdevumi.

TAVS partneris kredīta jautājumos!